GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 9:00 - 17:00

ADDRES BIURA

ul. Żwirki 17, Łódź

POZNAJ NAS

Najnowsze wiadomości

[Wiszące Ogrody] Zdjęcia z kamery 30.11.2020
BLACK WEEK
Gazeta Wyborcza o naszej inwestycji Słoneczne Tarasy

ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE MIESZKANIE

Wypełnij ankietę, a my dla Ciebie przygotujemy propozycję szytą na miarę i przedstawimy najlepszą opcję

Pierwsze pytanie: Dla kogo szukasz mieszkania?
Author
Misja Revisit Home

Umożliwienie udziału inwestorom prywatnym w dużych projektach deweloperskich

Naszą misją jest umożliwienie prywatnym inwestorom udziału w dużych projektach deweloperskich, dając szansę na zyski z rynków dużych inwestycji, często niedostępnych nawet dla dużych graczy. W każdym z naszych projektów, inwestor jest współwłaścicielem nierucomości, gdzie wszyscy traktowani są na równi. Poprzez grupowe inwestowanie możemy działać na ponadprzeciętną skalę.

Contact Us

Pomysł na Revisit Home zrodził się z chęci tworzenia czegoś wielkiego, osobiście w tym projekcie wykorzystuje swoje doświadczenie zebrane z pracy w finansach i bankowości. Do projektu zaprosiłem również wspólnika, Wojtka Orzechowskiego, który pomógł z promocją całego przedsięwzięcia. Dzięki czemu zebraliśmy już ponad 10 000 000 zł od inwestorów i posiadamy dostęp do informacji o gruntach, które normalnie nie są dostępne dla zwykłego kupującego.

Jaka jest nasza strategia?

Nasza strategia zakłada budowę prestiżowych nieruchomości w samym centrum miasta. Skupiamy się na segmencie klienta premium, gdzie wyznacznikiem jest lokalizacja, poziom prywatności i luksusu danej inwestycji. Dzięki takim założeniom, wypełniamy niezagospodarowaną lukę na rynku, realizując przy tym ponadprzeciętne zwroty z inwestycji.

Dlaczego warto pracować z nami?

Sami jesteśmy pierwszymi klientami naszej firmy, budujemy nieruchomości wyłącznie na bazie naszych wieloletnich doświadczeń opierając nasze kalkulacje na wiedzy praktyków z dużym doświadczeniem.

  • Posiadamy udziały własnej gotówki w każdym z projektów
  • Mamy bank ziemi składający się z topowych lokalizacji
  • Aktualnie prowadzimy inwestycje o wartości 150 mln zł
  • Nasz zespół to specjaliści budujący jedną nieruchomość za drugą
  • Budujemy w segmencie premium, który jest odporny na wahania koniunkturalne

Podoba mi się! Jak zainwestować?

Co jakiś czas otwieramy nabory dla naszych inwestycji, dlatego zachęcamy do zapoznania się z kartą projektów dostępną na naszej stronie i wypełnienie ankiety.

Kapitał zabezpieczony jest na gruncie na którym budujemy, często sama działka ze względu na swoją lokalizację jest więcej warta niż suma wpłat wszystkich inwestorów.

Oferujemy inwestycje 2 lub 3 letnie. Sam możesz wybrać, która inwestycja jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.