GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 9:00 - 17:00

ADDRES BIURA

ul. Żwirki 17, Łódź

Wiszące Ogrody

Opis projektu

Projekt inwestycji przewiduje 24 miejsca parkingowe w garażu naziemnym.
Na parterze apartamentowca zostały usytuowane 3 lokale usługowe o powierzchni 76,5m2, 205m2 i 276m2.

Dziedziniec ulokowany na piętrze, na dachu garażu wielostanowiskowego, pozwala na zachowanie maksymalnej prywatności mieszkańców kamienicy i jest całkowicie odizolowany od zgiełku miasta.

Na szczególną uwagę zasługuje też koncepcja zaplanowania przestrzeni, która w harmonijny sposób zespoli surową przestrzeń miejską z naturą.

Na dachach części wewnętrznej zaprojektowano zielone ogrody o łącznej powierzchni 445m2 dostępne z ostatniej – 3 kondygnacji mieszkalnej.

Parametry inwestycji

LOKALIZACJA
ul. Tuwima 48, Nowe Centrum Łodzi
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
2675 m2
MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI
100 000 PLN
CZAS REALIZACJI
maksymalnie 3 lata
SZACOWANA STOPA ZWROTU
21%

Proces inwestycyjny

Grupa inwestycyjna to osobna spółka celowa. Inwestorzy przy zainwestowaniu minimum 100 000 zł stają się wspólnikami w spółce komandytowej a jednocześnie współwłaścicielami nieruchomości.

Nieruchomość zlokalizowana w najbardziej pożądanym miejscu – w Nowym Centrum Łodzi. W bezpośrednim sąsiedztwie „łódzkiego mordoru” (obecnie trwa budowa kilku budynków biurowych, w których powstaje 20 000 nowych miejsc pracy). Finałem tego etapu jest zakup nieruchomości w formie aktu notarialnego.

Remont kamienicy obejmuje wymianę wszystkich instalacji, drzwi, okien, nową izolację fundamentów i ścian konstrukcyjnych oraz dachu, a także modyfikację układu pomieszczeń. Wykonywana jest także nowa elewacja i odświeżenie otoczenia zewnętrznego budynku. Projekt pozwala na uzyskanie 24 miejsc parkingowych oraz budowę dwóch nowych oficyn.

Wszystkie lokale w wyremontowanej oraz dobudowanej części kamienicy sprzedawane są na rynku. Wypracowany zysk jest dzielony między inwestorów.

Kluczowe kryteria wyboru nieruchomości

  • Atrakcyjne lokalizacje w Nowym Centrum Łodzi
  • Teren inwestycji objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przedstrzennego
  • Stan techniczny budynku umożliwiający jego remont i rewitalizację wraz z rozbudową. Uzyskanie lokali mieszkalnych w wysokim, nowoczesnym standardzie
  • Ukończenie inwestycji w czasie maksymalnie 3 lat
  • Koszt pozyskania (cena zakupu i koszt remontu) umożliwiający wypracowanie średniej rocznej stopy zwrotu brutto dla inwestora na poziomie 20% brutto.

DOŁĄCZ DO PROJEKTU I ZARABIAJ JAK DEWELOPER!