GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 9:00 - 17:00

ADDRES BIURA

ul. Żwirki 17, Łódź

Kamienica przy Operze

Największy projekt Revisit Home

Kamienica przy Operze to największy projekt realizowany przez Revisit Home. W tym budynku znajdą się nie tylko lokale mieszkalne, ale ze względu na swoje turystyczne położenie, znajdziemy tam również 45 mieszkań na wynajem w modelu Apart Hotel.

Szczegóły projektu

LOKALIZACJA
ul. Narutowicza w Łodzi
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
3687 m2
MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI
50 000 PLN
CZAS REALIZACJI
2,5 roku - 3 lata
SZACUNKOWA STOPA ZWROTU
19%

Proces inwestycyjny

Grupa inwestycyjna to osobna spółka celowa. Inwestorzy przy zainwestowaniu minimum 100 000 zł stają się wspólnikami w spółce komandytowej a jednocześnie współwłaścicielami nieruchomości.

Nieruchomość zlokalizowana w najbardziej pożądanym miejscu – w Śródmieściu Łodzi. Bardzo blisko Dworca Łódź fabryczna oraz niedaleko dużego parku im. Stanisława Staszica.  Taka lokalizacja jest nie tylko bardzo prestiżowym miejscem dla mieszkańców ale również atrakcyjnym punktem turystycznym, pozwalającym się cieszyć urokami Łodzi o każdej porze roku.

Remont kamienicy obejmuje wymianę wszystkich instalacji, drzwi, okien, nową izolację fundamentów i ścian konstrukcyjnych oraz dachu, a także modyfikację układu pomieszczeń. Wykonywana jest także nowa elewacja i odświeżenie otoczenia zewnętrznego budynku. Projekt pozwala na 23 mieszkań, 7 lokali usługowych, 4 lokali biurowych, 45 mieszkań na wynajem.

Kluczowe kryteria wyboru nieruchomości

  • Atrakcyjne lokalizacje w Nowym Centrum Łodzi
  • Teren inwestycji objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przedstrzennego
  • Stan techniczny budynku umożliwiający jego remont i rewitalizację wraz z rozbudową. Uzyskanie lokali mieszkalnych w wysokim, nowoczesnym standardzie
  • Ukończenie inwestycji w czasie maksymalnie 3 lat
  • Koszt pozyskania (cena zakupu i koszt remontu) umożliwiający wypracowanie średniej rocznej stopy zwrotu brutto dla inwestora na poziomie 19% brutto.

DOŁĄCZ DO PROJEKTU I ZARABIAJ JAK DEWELOPER!

Już są! Otwieramy sprzedaż inwestycji Kilińskiego 12

Będzie dostępne ponad 100 mieszkań, zarezerwuj najlepszy układ dla siebie!

Revisit Home wykorzystuje pliki cookies, korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę prywatności.