Penthouse – co to jest? Wznieś się najwyższy poziom luksusu. 

Penthouse co to jest

Przegląd najbardziej prestiżowych inwestycji w Łodzi

W świecie nieruchomości jest jedna kategoria inwestycji, która nieustannie rozbudza wyobraźnię nawet najbardziej wymagających nabywców. W końcu tylko nieliczni mogą doświadczyć życia w miejscu, które przywodzi na myśl kadry z apartamentów najbogatszych bohaterów amerykańskich produkcji filmowych. Mowa oczywiście o penthousach. Przestrzeni, która najpełniej wyraża luksusowy i wielkomiejski styl życia. Miejscu, które sprawia, że filmowe kadry stają się rzeczywistością, a nie jedynie bajką o idealnym miejscu do życia. Penthousy są urzeczywistnieniem marzenia o wnętrzu idealnym. To bez wątpienia najwyższy wymiar luksusu w kontekście inwestycji deweloperskich. Przyjrzyjmy się im jeszcze bliżej!

Hollyłódź. Luksus na miarę amerykańskich gwiazd już dostępny w Łodzi

Co ważne, dzisiaj ten luksus jest również dostępny w Łodzi, a wszystko za sprawą nietuzinkowych projektów deweloperskich klasy premium. To branża, która rozwija się niezwykle dynamicznie w miastach o ogromnym do rozwoju. Niewątpliwie do takich miast należy również Łódź, a to ze względu na ciągły rozwój gospodarczy miasta, atrakcyjne położenie geograficzne w centralnej Polsce, wzrastający potencjał turystyczny i postępującą rewitalizację ścisłego centrum miasta. Wszystko to przyczynia się do dużej potrzeby powstawania coraz większej liczby inwestycji klasy premium. Niewątpliwie Łódź należy do jednych z polskich miast, które w ciągu ostatniego dziesięciolecia przeszło spektakularną metamorfozę. Nowy wymiar tego miasta przyczynił się do powstawaniu coraz większej liczby nieruchomości z branży premium. 

Penthouse – prestiż na samym szczycie

Luksusowe nieruchomości to przysłowiowe białe kruki, które zachwycają nietuzinkowymi rozwiązaniami, maksymalną wygodą i udogodnieniami. Penthouse łączy największe zalety życia w centrum dużego miasta z… prywatnością i komfortem rozległych domów jednorodzinnych, znajdujących się zwykle na obrzeżach miasta. Jeśli pragniesz być nieustannie w centrum wydarzeń, to wcale nie musisz decydować się na jakikolwiek kompromis. Penthouse to propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej perełki inwestycyjnej w miejscu, gdzie najmocniej bije serce dużego miasta.

Najwyższy poziom udogodnień

Penthouse to inwestycja znajdująca się na ostatnim piętrze budynku, a każdy jego element został zaprojektowany z myślą o potrzebach najbardziej wymagającego nabywcy. Niezwykłe widoki na centrum dużego miasta, rozległe i słoneczne tarasy o powierzchni powyżej 100 metrów kwadratowych czy… prywatna winda wjeżdżająca bezpośrednio do apartamentu. To tylko niektóre udogodnienia, które możesz spotkać w tego typu inwestycjach. 

Najwyższej jakości materiały

Ogromne znaczenie mają najwyższej jakości materiały, które nadają penthousom ogromnej elegancji, niepowtarzalności i szyku. Podłogi, blaty kuchenne, schody oraz ściany są bardzo często wykonane z marmuru i granitu. Z kolei dębowe bądź mahoniowe drewno często stosowane jest do wykończenia zabudowy meblowej, schodów czy podłóg. Nie bez znaczenia są również ogromne i przestronne okna panoramiczne, które gwarantują nie tylko maksymalną izolację termiczną i akustyczną, ale również zapierające dech w piersiach widoki na miasto tętniące życiem.

Penthousy w Łodzi – przegląd nietuzinkowych inwestycji

Penthouse to coś więcej niż miejsce do życia. To manifestacja luksusu i prestiżu. Przyjrzyjmy się zatem aktualnym inwestycjom w Łodzi, które stanowią wyjątkowe propozycje dla osób pragnących osiągnąć najwyższy poziom luksusu i komfortu.

  • Lofty w Fabryce Jedwabiu.

To apartamenty szyte na miarę potrzeb najbardziej wymagających nabywców, którzy poszukują  nie tylko luksusu, ale również miejsca z duszą i historią. To zrewitalizowana przestrzeń, w której ponad 100-letnia tradycja spotyka się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Po 1900 roku przedsiębiorstwo “Schmitz & Van Endert” zbudowało w tym miejscu Apreturę i Myjnię Jedwabiu. Z kolei w 1924 roku była to siedziba spółki akcyjnej Przemysł Jedwabny. Dzisiaj najbardziej wymagający inwestorzy mogą zamieszkać w miejscu, gdzie niegdyś tętniło życie fabrycznej Łodzi. Co ciekawe, pofabryczny kompleks wraz z neorenesansową kamienicą jest obecnie wpisany do rejestru zabytków.

Dzisiaj miejsce to ponownie tętni życiem. Znajduje się bowiem zaledwie 300 metrów od słynnej ulicy Piotrkowskiej oraz zaledwie 800 metrów od Nowego Centrum Łodzi. 

Nowy wymiar miejsca z duszą

Jak obecnie wygląda postindustrialny luksus? Czym wyróżniają się penthousy znajdujące się w tej inwestycji? Z pewnością systemem smart home, prywatnymi windami, które prowadzą bezpośrednio do mieszkań, luksusową recepcją z reprezentacyjnym lobby, a także ogromnymi ogrodami na dachach.

Prywatna winda poprowadzi Cię bezpośrednio do… gabinetu

W ofercie inwestycji jest nietuzinkowy penthouse z widną prowadzącą bezpośrednio do gabinetu. Możesz zatem zapraszać gości biznesowych bezpośrednio z windy do… drzwi swojej pracowni. Największy penthouse ma ponad 162 metrów kwadratowych, co gwarantuje przestrzeń i swobodę na miarę domu jednorodzinnego. Wszystko to… w ścisłym centrum miasta i z doskonałymi widokami.

  • Słoneczne Tarasy

W ścisłym centrum miasta możesz zamieszkać w inwestycji, która oferuje rozległe ogrody, znajdujące się na dachu całego budynku. Z kolei części wspólne utrzymane są w standardzie hotelowym, a windą możesz dostać się bezpośrednio do penthouse’u. 

Przestrzeń bez ograniczeń

Nietuzinkową inwestycją jest penthouse o powierzchni ponad 130 metrów kwadratowych, który dodatkowo posiada… taras o tej samej powierzchni oraz dodatkowy ogród na dachu o powierzchni ponad 60 metrów kwadratowych. 

WPISY

Zobacz inne wpisy

05.07.2024

Panele fotowoltaiczne – w jaki sposób pomagają oszczędzać energię?

05.07.2024

Dlaczego mieszkania urządzone pod klucz są coraz częściej poszukiwane przez inwestorów?

07.06.2024

Zielone centrum, czyli działania oparte na założeniach ESG

07.06.2024

Mieszkania parterowe z antresolą i ogródkami – luksus, na który warto się zdecydować

09.05.2024

Kto kupuje luksusowe nieruchomości?

09.05.2024

Co to jest stan deweloperski i stan surowy? Poznaj najważniejsze różnice.

07.04.2024

Balkon, taras i loggia – podobieństwa i różnice.

07.04.2024

Rewitalizacja w Łodzi nie zwalnia! Sprawdź, jakie miejsca pięknieją.

Apartments Łódź :: Copyright © 2022 Revisithome.pl all rights reserved |. Privacy Policy | Design: Proformat

Nowa lokalizacja

Nowa lokalizacja Revisithome


This will close in 0 seconds

Leave a message, we will contact you.

en_US