Nowe mieszkania w Łodzi! Przegląd najciekawszych inwestycji premium.

przegląd nowych mieszkań w łodzi

Łódź to dynamicznie rozwijające się miasto, które w ostatnich latach przeszło spektakularną metamorfozę. Choć w mieście trwają i planowane są kolejne, duże inwestycje, to już dzisiaj wiele osób uważa, że miasto zmieniło się nie do poznania. Bez wątpienia dawne miasto włókiennicze przeżywa swój renesans i staje się nie tylko ważnym centrum biznesowym, ale również coraz atrakcyjniejszym miejscem pod względem inwestycji mieszkaniowych. Dowodem na to jest coraz większa liczba deweloperskich inwestycji premium, które oferują nie tylko najwyższy standard wykończenia, ale również niezwykle dogodną lokalizację w samym sercu miasta, a także pobliżu Nowego Centrum Łodzi.

Łódź. Prawdopodobnie najlepsze miasto do inwestowania w nieruchomości

Jeszcze niedawno Łódź określana była mianem sypialni Warszawy. Dzisiaj miasto coraz częściej zachwyca, a to ze względu na postępującą rewitalizację, niezwykle ciekawe wydarzenia kulturalne, a także inspirującą tkankę miejską i historię. Nie bez znaczenia jest również wspomniana bliskość do stolicy naszego kraju, a także dobre połączenia z innymi dużymi miastami. W tym miejscu warto również nadmienić, że Łódź jest aktualnie jedynym miastem w Polsce z pełną obwodnicą autostradową. Kuszące dla poszukiwaczy idealnego miejsca pod inwestycję, mogą być również ceny nieruchomości, które w standardzie premium oferują atrakcyjniejszą ofertę cenową. Nic dziwnego, że Łódź przyciąga coraz większą liczbę inwestorów, a w ostatnich latach wzrósł odsetek liczby osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości w tym mieście.

Odkryj postindustrialne perełki inwestycyjne w samym sercu Łodzi

Łódź to miasto ze słynnej Ziemi Obiecanej Władysława Reymonta – prawdopodobnie najpiękniejszej powieści o dawnej potędze Łodzi. Niegdyś rozkwitające miasto ogromnych fabryk, fortun i wielkich pałaców, musiało na nowo odnaleźć swoją tożsamość. Dzisiaj dawne fabryki odzyskują dawną świetność i stale nadaje się im współczesnego kontekstu. Wszystko to… dzieje się na naszych oczach.

Rewitalizacja. Fabryki. Stylowe Kamienice. Tymi trzema słowami można opisać na nowo rodzącą się świetlność Łodzi. Najciekawsze inwestycje deweloperskie z branży premium wykorzystują stylowe i historyczne obiekty, nadając im dawnego blasku. 

Lofty w Fabryce Jedwabiu – zamieszkaj w zabytkowym, pofabrycznym kompleksie

W Revisit Home zamarzyliśmy o tym, aby przywrócić dawną świetność dawnego zespołu fabryczno–mieszkalnego. Już niebawem inwestorzy z całej Polski, mogą spełnić marzenie o… zamieszkaniu w stylowych i niepowtarzalnych wnętrzach premium w najnowocześniejszym wydaniu.

Lofty w Fabryce Jedwabiu to bowiem bezkompromisowa inwestycja, w której innowacja spotyka się z klasą i stylem. Wielkomiejska kamienica w neorenesansowym stylu, która jest wpisana do rejestru zabytków, została wzbogacona udogodnieniami, których nie powstydziłby się miłośnik nowych technologii. Mowa tutaj o systemach smart home, prywatnych windach prowadzących bezpośrednio do apartamentów czy… przestronnych ogrodach na tarasie. Z kolei stylowe wykończenie i najwyższej jakości materiały sprawiają, że jest to inwestycja nietuzinkowa.

Słoneczne Tarasy – nietypowe apartamenty, których w Łodzi jeszcze nie było

Niezwykła forma i industrialne bryła budynku zachwyci Cię już od pierwszego wejrzenia. Z pewnością takiej inwestycji jeszcze w Łodzi nie było! Realizowana inwestycja znajduje się w ścisłym centrum miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury, słynnej ulicy Piotrkowskiej i zachwycającego Pasażu Róży. 

Największą zaletą tej inwestycji (jak sama nazwa wskazuje) są przestronne i słoneczne tarasy, które znajdować się będą na dachu całego budynku. Z kolei nietuzinkowa zabudowa piramidalna pozwala na doświetlenie każdej kondygnacji. Przestronne mieszkania kuszą dowolnością aranżacji, a hotelowe wykończenie części wspólnych i prywatne widny są już niemalże standardem Revisit Home.

Kamienica przy Operze – Narutowicza 47 – najświeższa inwestycja

Kamienice, które łodzianie mijają każdego dnia, otrzymują nowe życie. Dzięki rewitalizacji odzyskują swój pierwotny blask zachowując niepowtarzalny charakter. Tak też jest w przypadku tej inwestycji – Kamienica przy Operze to idealne miejsce dla osób ceniących XX-wieczny styl w eleganckim i nowoczesnym wydaniu.

Poszukujesz nietuzinkowej inwestycji w sercu postindustrialnej Łodzi? Skontaktuj się z nami.

WPISY

Zobacz inne wpisy

06.03.2023

Jakie są formalności przy zakupie mieszkania?

07.09.2023

Nowe mieszkania w Łodzi! Przegląd najciekawszych inwestycji premium.

18.08.2023

Wiarygodność dewelopera. Kluczowy czynnik przy wyborze i zakupie mieszkania.

18.08.2023

Penthouse – co to jest? Wznieś się najwyższy poziom luksusu. 

26.06.2023

Zmiany lokatorskie – czym są i kiedy można je wprowadzić?

17.05.2023

Kto to jest deweloper? Jakie są jego zadania i obowiązki

10.05.2023

Rękojmia czy gwarancja – z czego lepiej dochodzić roszczeń?

12.04.2023

Jaką kawalerkę możemy określić mianem „premium”? Dla kogo powstają takie mieszkania?

12.04.2023

Miasto 15-minutowe. Czym jest i czy może nas uszczęśliwić?

Apartamenty Łódź :: Copyright © 2022 Revisithome.pl wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Design: Proformat

Zostaw wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

pl_PL